Yakın Koruma

Güvenlik Danışmanlığı


  Close Protection Officer (CPO) 5188 sayılı yasa kapsamında verilen eğitimlerdir.
  Krav Maga Global Security Academy Turkey; 1996 Yılında sabancı Holding yakın koruma hizmeti, 2000 yılında kendi kuruluşunda krav maga Turk olarak hizmete başlamıştır. Krav Maga Sistemini ilk getiren kişidir. Hizmet alanında; güvenlik danışmanlığı ve eğitimler yapmaktadır. Güvenlik koruma hizmetlerinin bir parçası olan; self defense eğitimleri yönünde mesleki eğitimler vermektedir. ”Krav Maga” ismi altında şekil marka tescilini; TPE:2007/49875 almıştır.
  1.Denetim Hizmetleri
  Projeleri akşam ve gündüz olmak üzere rutin olmayan bir şekilde denetler bu konuda şirket sorumlularına raporlama yapılır.
  2.Eğitim:
  Güvenlik konularında projelerde eğitim bir çok bölümde verilir. Projenin yapısına göre farklılık gösterir.
 • İlk işe alım Oryantasyon
 • Eski personele
  3.Proje Fizibilite ve Risk analizlerinin oluşturulması Mimar desteği ile projenin fizibilite sonrası risk analiz çizimlerinin hazırlanması ve bu temel taslak ile güvenlik projesinin oluşturulmasını sağlamak Asli görev talimatlarını ve Master Prosedür hazırlanmasında proje için kullanılması, bu konuda lütfen teklif isteyiniz mimarımızla birlikte sizi ziyaret edelim.

  Güvenlik Yakın Koruma Personel Hizmeti

  Personelimiz sadece part time çalışmaktadır ayrıca en az yüksek okul mezunu lisan bilen nitelikli bay ve bayandır. Araç ve Motorlu eskort hizmeti nitelikli ekip tarafından verilir. Organizasyon hizmetlerinde güvenlik personeli verilmez ancak taşeron güvenlik şirketine danışmanlık, denetim ve eğitim hizmeti olarak sağlanır.(konser, sanatçı,, Önemli fuarlar ) Personelimiz kendi bünyemizde Profesyonel Krav Maga eğitmeni ve öğrencisidir. Bu konuda lütfen teklif isteyiniz. Yurt dışı kamplar Polonya Krav Maga Tactical Combat Kamp Eğitimi Practitioner, Graduate, Expert Camp Krav Maga Turk Her sene, Polonyaya da kamp düzenlemektedir. Esa Partneridir Eğitim kamp programı 4 eğitim gününden veya sizlerin belirlediği gün sayısından oluşan gruplar halinde, Krav Maga Global Security Academy Güvenlik Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri ile European Security Academy işbirliğinde, Polonya’nın Poznan kentindeki bir tesiste düzenlenmektedir. Konusunda uzman eğitmenlerin katıldığı ve içeriğinde teorik ve pratik eğitimlerin bulunduğu eğitimler sonucunda başarılı olanlara uluslararası geçerliliği olan Security ve Krav maga tactical sertifika düzenlenmektedir. ​Krav Maga Global Security Academy, Türkiye’nin önde geren Güvenlik danışmanlık, Eğitim, Akademileri den birisidir ve Yurt dışı güvenlik ve yakın koruma eğitimlerinde, European Security Academy (ESA) Partnerliğini kabul etmiştir. EUSECA TESİS İMKANLARI Çözüm ortağımız ESA  European Security Academy tesislerinde konaklama ve eğitim hizmetleri bir arada sunulmaktadır. Tesis dünyanin en büyük yaklaşık 1500 yatak kapasitelidir ve her biri ayrı dizayn edilmiş konsept odalara sahiptir. restoranda günde üç öğün yemek servisi bulunmaktadır ve katılımcıların tercihlerine göre seçenekler mevcuttur. ESA’ya ait onlarca dönüm içerisinde yer alan tesis dahilinde kuruma ait bir göl, konaklama ve eğitim tesisleri, atış alanları, kondüsyon ve GYM alanları, sauna vs. gibi imkanlar bulunmaktadır. European Security Academy Poland Turkiye Partneri: here to go to euseca
  VIP KORUMA HİZMETLERİ 5188 yasa kapsamında VIP Yakın Koruma Görevlileri Eğitimi Krav Maga Tactical egitim kamplari ®2017/00887 Tpe Krav Maga Global Security Academy
  Referanslar
 • Cumhuriyet Gazetesi
 • Yapı Kredi Plaza (YKS)
 • Zorlu Holding Güvenlik Projelendirme
 • Sabancı Center
 • Metro City
 • Aksanat 2017
Krav Maga Academy Turk google-site-verification=R1wo2GvmgURGi9dadz-bVWNqvgGUTkv-rEb_QWo4-bI